حقوق وزارت کار | حقوق وزارت کار در سال جدید

حقوق وزارت کار سال ۱۴۰۳ مشخص شد + ویدیو

جهت اطلاع کامل از مبلع حقوق حقوق وزارت کار سال ۱۴۰۳ و نخحوه محاسبه آن این گزارش را مطالعه نموده و ویدیوی مربوطه را تماشا کنید.

حقوق وزارت کار
ویکی گردی:

حقوق وزارت کار سال ۱۴۰۳ حوالی ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد. رئیس کمیته حقوق و دستمزد مجلس در توضیح محاسبه رقم حقوق وزارت کار سال آینده توضیحاتی داده است. در ادامه می توانید ویدیویی از نحوه محاسبه حقوق وزارت کار را ببینید.

رئیس کمیته حقوق و دستمزد مجلس گفته است: یعنی این ۲۰ درصد افزایش حقوق اینطور تقسیم می‌شود که ۱/۵ میلیون تومان ثابت و ۱۰ درصد هم به همه افزوده شود، آن وقت اتفاقی که رخ می‌دهد این است که کسی که حداقل حقوق را دریافت می‌کند؛ کف حقوقش می‌شود ۱۰ میلیون، ۱/۵ میلیون هم به آن اضافه می‌شود یعنی ۱۱/۵ میلیون و حدوداً ۱ میلیون تومان هم عائله‌مندی و اولاد به او اضافه می‌شود که خارج از این قاعده است و در نهایت تقریباً حدود ۴۰-۴۱ درصد افزایش را خواهد داشت. 

واریز عیدی کارمندان دولت تا هفته آینده + جزئیات

یعنی ما برای آن کسی که حداقل حقوق را دریافت می‌کند، تقریبا متناسب با تورم افزایش داشتیم و همینطور برای آن کسی که بیشترین حقوق را دریافت می‌کند هم همان ۱/۵ میلیون تومان به همراه ۱۰ درصد افزایش حقوق خواهد بود که می‌شود حدود ۱۳-۱۴ درصد افزایش حقوق که متوسط افزایش حقوق‌ها ۲۰ درصد خواهد شد.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر