تعطیلی شنبه | شنبه تعطیل است | تعطیلی 21 بهمن

اطلاعیه تعطیلی شنبه ۲۱ بهمن | شنبه تعطیل شد؟

جهت اطلاع از این که آیا شنبه 21 بهمن تعطیل است یا خیر این گزارش از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید.

تعطیل
ویکی گردی:

به نقل از اقتصاد آنلاین، پنجشنبه 19 بهمن‌ماه به مناسبت عید مبعث تعطیل رسمی بود، یکشنبه نیز به مناسبت فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تعطیل رسمی است همین باعث شده است که طی چند روز گذشته موضوع تعطیل شدن شنبه 21 بهمن ماه حسابی داغ شود. اما تصمیم نهایی دولت در این باره چیست؟

 شنبه ۲۱ بهمن تعطیل شد؟

معاون پارلمانی رییس جمهور در مورد تعطیلی روز شنبه ۲۱ بهمن ماه گفت: دولت اگر می‌خواست شنبه را تعطیل کند امروز اعلام می‌کرد، البته موضوع تعطیلی شنبه را به خود کارکنان واگذار کرده است تا کسانی که بخواهند از مرخصی استفاده کنند.  فعلا برنامه ای برای تعطیلی روز شنبه نیست ممکن است تصیمم جدیدی اتخاذ شود البته امروز در دولت مطرح شد و تصیمی اتخاذ نشد. بنابراین شنبه تعطیل رسمی نیست اما کارکنان با موافقت کارفرما می توانند شنبه را مرخصی بگیرند.

تعطیلی مدارس فردا 21 بهمن

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: زمزمه تعطیلی احتمالی مدارس در روز شنبه صحت ندارد و همه دانش آموزان و فرهنگیان فردا در واحدهای آموزشی خود حاضر خواهند شد.

نقی سیاهکالی مرادی اظهار کرد: واقع شدن روز شنبه در میان ۲ تعطیلی و همچنین تعطیل بودن روز پنجشنبه گذشته، موجب شده بود تا برخی زمزمه‌ها در مورد تعطیلی احتمالی مدارس در روز شنبه منتشر شود.

وی افزود: برخی خانواده‌ها نیز با این اداره کل تماس گرفته و تعطیلی یا عدم تعطیلی این روز را سوال می کنند که به اطلاع شهروندان می رساند تعطیلی روز شنبه صحت ندارد و همه مدارس دایر خواهند بود.

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر