اینترنت رایگان | اینترنت رایگان ایرانسل | ایرانسل | دهه فجر

۴۵ گیگ اینترنت رایگان هدیه ایرانسل بمناسبت دهه فجر! + روش فعال سازی

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌ داشت دهه فجر انقلاب اسلامی، هدیه بسته اینترنت رایگان و مکالمه ایرانسلی را به مشترکان دائمی و اعتباری خود ارائه کرده است.

اینترنت رایگان ایرانسل
ویکی گردی:

ماجرای اینترنت رایگان دهه فجر 1402 ایرانسل چیست؟ به نقل از روابط عمومی ایرانسل: ایرانسل به مناسبت چهل‌ و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هدایای ویژه‌ای، شامل بسته اینترنت رایگان ۴۵ گیگابایتی و مکالمه هدیه ایرانسلی را برای مشترکان خود در نظر گرفته است. در ادامه می توانید توضیحات بیشتری در خصوص اینترنت رایگان ایرانسل بخوانید.

هدیه شگفت‌انگیز ۴۵ گیگابایتی ایرانسل

تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من و تکان دادن گوشی تلفن‌همراه، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۴۵ گیگابایتی با اعتبار ۲۴ ساعت، امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۴۵۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی روزهای دهه فجر، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

اینترنت رایگان دولت برای چه کسانی فعال می شود؟؟

هدیه مکالمه ۵+۵۰

همچنین مشترکان ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند. این هدیه، به مناسبت دهه فجر، قابل فعال‌سازی و استفاده است و تا پایان روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲، اعتبار دارد. مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* و یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

منبع: روابط عمومی ایرانسل
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر