آموزش‌ و پرورش | آزمون‌ استخدامی آموزش‌ و پرورش

خبر جدید و مهم از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اصلاح شد.

حقوق معلمان
ویکی گردی:

به نقل از ایسنا، دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ از طریق سازمان سنجش آموزش و پرورش اصلاح شد. متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ برای ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند تا روز شنبه چهاردهم بهمن ماه اقدام کنند. توضیحات بیشتر در خصوص تغییرات دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در ادامه بخوانید.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط، اطلاعات شغل‌محل‌ها، هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس شد.

حداکثر سن ثبت‌ نام استخدام آموزش و پرورش چند است؟

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کردَ با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه شده در مهلت اعلام شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون فوق برای رشته‌های شغلی آموزگاری در روز جمعه ۱۸ اسفندماه سال ۱۴۰۲ و رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

(ویدیو) شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ اعلام شد

بر اساس اعلام آموزش و ‍‍پرورش سال آینده حدود ۷۲ هزار نفر در آزمون‌های مختلف استخدامی، اعم از گروه ابتدایی، گروه دبیری، هنرآموزان و گروه پرورشی و تربیت بدنی به استخدام آموزش و پرورش درخواهند آمد.

منبع: ایسنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر