تعطیلی ادارات | تعطیلی بانک‌ ها | تعطیلی ادارات زنجان

(ویدیو) ادارات و بانک‌ ها فردا ۱۲ بهمن تعطیل شد!

جهت اطلاع کامل از جزئیات تعطیلی ادارات و بانک ها فردا پنجشنبه 12 بهمن 1402 این گزارش از سایت ویکی گردی مطالعه کنید.

تعطیلی ادارات
ویکی گردی:

به نقل از اقتصاد آنلاین، تعطیلی ادارات و بانک ها در کدام استان تایید شد؟ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار زنجان گفت: همه ادارات دولتی و بانک‌های استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان، امدادی، بیمارستان‌ها و شعب منتخب بانک ها فردا پنجشنبه ۱۲ بهمن بر اثر برودت هوا تعطیل است. این تعطیلی ادارات و بانک با توجه به برودت هوا و با هدف صرفه جویی در مصرف گاز، اعمال می‌شود. در ادامه می توانید جزئیات بیشتری در تعطیلی ادارات زنجان را بخوانید.

اداره کل هواشناسی استان زنجان نیز با صدور هشدار سطح نارنجی از سرما و وقوع یخبندان از امروز چهارشنبه تا اواخر وقت روز جمعه هفته جاری در این استان خبر داد. بر این اساس لغزندگی معابر، اختلال در تردد به ویژه در مسیرهای کوهستانی، احتمال انسداد جاده های روستایی و برخی مسیرهای کوهستانی به ویژه طی روز جمعه، کاهش دید در اثر وقوع کولاک و مه آلودگی، احتمال وقوع یخبندان در سطح معابر درون و برون شهری و افزایش مصرف حامل های انرژی پیش بینی شده است.

ادارات این استان تا پایان بهمن روزهای پنجشنبه تعطیل شد + جزئیات

این شرایط جوی مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرستان خدابنده را نیز در نوبت بعدازظهر چهارشنبه به تعطیلی کشاند. ویدیویی از تلاش شبانه روزی راهداران زنجان برای بازگشایی مسیرهای روستایی را ببینید.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر