محدودیت‌ های ترافیکی | مازندران | محدودیت‌ های ترافیکی جاده چالوس

اعلام محدودیت‌ های ترافیکی برای آخر هفته | مسافران جاده‌ های شمال حتما بخوانند

در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک‌طرفه مقطعی را روز جمعه ۱۳ بهمن ماه امسال به‌صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس خواهیم داشت.

محدودیت های ترافیکی
ویکی گردی:

رئیس پلیس راه مازندران در خصوص محدودیت‌ های ترافیکی گفت: ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۱ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۴ بهمن ماه امسال محدودیت‌های ترافیکی را در جاده‌های شمال خواهیم داشت. یدالله جهان‌تاب امروز درباره وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های شمال و محدودیت‌ های ترافیکی اظهار کرد: شاهد ترافیکی عادی و روان در جاده‌های شمال هستیم. جزئیات بیشتر در خصوص محدودیت‌ های ترافیکی را در ادامه بخوانید.

وی با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات گدوک سوادکوه، افزود: با توجه به شرایط جوی کوهستان‌های شمال مستعد بارش است.

رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از فردا در جاده‌های شمال، اضافه کرد: از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۱ تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۴بهمن ماه امسال محدودیت‌های ترافیکی را در جاده‌های شمال خواهیم داشت.

جهان‌تاب بیان کرد: معمولا پایان هفته‌ها باتوجه به افزایش حجم تردد اعمال محدودیت‌های ترافیکی را در جاده‌های شمال خواهیم داشت که طی هفته جاری نیز محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ساعت ۶صبح روز شنبه ۱۴ بهمن ماه امسال اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به مننوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۱ و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنج‌شنبه ۱۲ و جمعه ۱۳بهمن ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران ادامه داد: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یک‌طرفه مقطعی را روز جمعه ۱۳ بهمن ماه امسال به‌صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس خواهیم داشت.

جهان‌تاب با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج- چالوس، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از ابتدای پل زنگوله به سمت چالوس به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: روز جمعه هم از ساعت ۱۴ در آزادراه تهران- شمال اعمال محدودیت تردد برای خودرو‌های به مقصد چالوس انجام خواهد شد، از ساعت ۱۵ همان روز در ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد کامل صورت خواهد گرفت، از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران (مسیر شمال به جنوب) یک طرفه می‌شود که تا ساعت ۲۳ طرح اتمام یافته و مسیر پل زنگوله تا مرزن آباد دو طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: طی این مدت، تردد از مسیر قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است.

جهان‌تاب با تاکید بر اینکه شرط اعمال محدودیت‌ها، افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود، خاطرنشان کرد: چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

وی با اشاره به توجه به بحث مدیریت سفر، گفت: رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی در محور‌های شمال تردد کنند.

رئیس پلیس راه مازندران یاداور شد: شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی سولات شهروندان درباره وضعیت جاده‌های شمال است.

منبع: خبر گردون
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر