جام ملت های آسیا | صعود تیم استرالیا

استرالیا به جمع ۸ تیم برتر جام ملت های آسیا صعود کرد

شاگردان گراهام آرنولد با پیروزی پرگل مقابل اندونزی توانستند به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ های آسیا ۲۰۲۳ برسند.

جام ملت های آسیا
ویکی گردی:

تیم ملی فوتبال استرالیا در مرحله یک هشتم جام ملت‌ های آسیا از سد اندونزی گذشت. در اولین بازی مرحله یک هشتم جام ملت‌ های آسیا از ساعت ۱۵ امروز تیم‌های استرالیا و اندونزی در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه مقابل هم قرار گرفتند. در ادامه جزئیات بیشتر در خصوص صعود استرالیا در جام ملت‌ های آسیا را بخوانید.

در این بازی که طرفداران اندونزی از دقیقه یک تا ۹۰ با شور و حرارت ویژه خود مشغول تشویق شاگردان شین تائه یونگ شدند، در نهایت استرالیا با گل‌ به خودی الکان باگوت مدافع حریف در دقیقه ۱۲، ضربه سر مارتین بویل در دقیقه ۴۵ ، شوت کرگ گودوین در دقیقه ۸۹ و ضربه سر هری سوتار در دقیقه ۱+۹۰ به برتری ۴ بر صفر رسید تا برای پنجمین بار متوالی از دور اول حذفی جام ملت‌ها صعود کرده و به یک چهارم برسد.

(ویدیو) اتفاق دیده نشده از بازی ایران و امارات در جام ملت های آسیا

۷۸۶۳ نفر تماشاگر این مسابقه بودند که در میان آنها شاید به زحمت ۵۰ طرفدار استرالیا دیده می‌شد. ضمن اینکه اعضای تیم ملی واترپلو این کشور نیز برای حمایت از شاگردان گراهام آرنولد به ورزشگاه آمده بودند. سایر حاضران در ورزشگاه از تیم شرق آسیایی حمایت کردند.

استرالیا با وجود کسب نتیجه‌ای خوب، در بسیاری از لحظات این مسابقه مانند مرحله گروهی یک نمایش مقتدر به عنوان مدعی قهرمانی جام ارائه نکرد و اگر بازیکنان اندونزی مقداری باتجربه‌تر بودند شاید با این تعداد گل نتیجه را واگذار نمی‌کردند.

گسین جونز و برونو فورنارولی از استرالیا و اسناوی بهار ، ساندی ولش  و یوردی آمات از اندونزی، کارت زرد گرفتند.

جدول نتایج بازی های ایران و سوریه در سال های اخیر

مارتین بویل، هافبک راست و زننده گل دوم استرالیا هم بهترین بازیکن زمین شد.

کانگوروها در مرحله بعدی به مصاف برنده بازی عربستان و کره‌جنوبی می‌روند.

منبع: فارس
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر