حمله ایران به عراق | حمله موشکی ایران

حمله موشکی سپاه ایران به اربیل عراق و سوریه + ویدیو

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از انهدام مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک‌های تروریستی ضد ایرانی در بخش هایی از منطقه با موشک‌های بالستیک خبر داد.

ویکی گردی:

به نقل از تابناک، کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» به نقل از خبرنگار خود در کردستان عراق گزارش داد که منطقه‌ای در نزدیکی کنسولگری آمریکا در اربیل هدف حملات موشکی شدیدی قرار گرفته است. فیلم این حملات موشکی را در ادامه ببینید و جزئیات این حملات موشکی را بخوانید.

اعلام اولیه تلفات حمله موشکی سپاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۱:۴۴

در حمله موشکی به اربیل دو نفر کشته و هفت نفر زخمی شدند.

سیداد لشکری، خبرنگار روداو گفت که بیش از چهار موشک به خانه پیشرو دزه ای، تاجر در اربیل شلیک شده است. سه آمبولانس به همراه مجروحان به اربیل بازگشتند.

سنگر عبدالرحمن خبرنگار روداو به مقامات ارشد اقلیم کردستان گفت که این موشک ها از کرمانشاه شلیک شده است. مقر آژی امین، رئیس سازمان دفاع و اطلاعات کردستان (KDI) در جاده بین اربیل و اسماقولی هدف موشک قرار گرفت، اما در خارج از مقر هدف قرار گرفت.

بیانیه شماره 3 سپاه صادر شد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۱:۳۷

سپاه پاسداران در اطلاعیه شماره 3 خود تشریح کرد:

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره 3 از هدف قراردادن و انهدام مقر جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد) در اقلیم کردستان عراق با موشکهای بالستیک در عملیات ساعاتی پیش خبر داد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

" إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنتَقِمُونَ"

ملت عزیز و شریف ایران اسلامی- امت بزرگ اسلام

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به شرارت های اخیر رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن فرماندهان سپاه و جبهه مقاومت، با اشراف و تسلط اطلاعاتی بر مقرها و تحرکات این رژیم در منطقه، با شلیک موشک های بالستیک ، یکی از مقرهای اصلی جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد) در اقلیم کردستان عراق را مورد هدف قرار داده و آن را منهدم نمود.

این مقر مرکز توسعه عملیات جاسوسی و طراحی اقدامات تروریستی در منطقه و خصوصا کشور عزیزمان بوده است.

به ملت عزیزمان اطمینان می دهیم عملیات های تهاجمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا گرفتن انتقام آخرین قطره های خون شهیدان ادامه خواهد یافت.

" وَ مَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ"

اطلاعیه شماره ۲ سپاه پاسداران ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۲

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود از انهدام محل های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با جنایات اخیر تروریستی کرمان و راسک در سوریه با موشک های بالستیک در بخشی از عملیات موشکی ساعتی پیش خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ در پی عملیات موشکی ساعتی پیش علیه مقرهای جاسوسی و تجمع گروهک های تروریستی ضد ایرانی در بخش هایی از منطقه، اطلاعیه شماره 2 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتشر شد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

" أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ"

ملت عزیز و شریف ایران اسلامی

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات اخیر گروهک های تروریستی ، در به شهادت رساندن مظلومانه جمعی از هموطنان عزیزمان در کرمان و راسک؛ محل های تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با عملیات های تروریستی اخیر ؛ به ویژه داعش، در سرزمین های اشغالی سوریه را شناسایی و آنها را با شلیک تعدادی موشک بالستیک منهدم نمود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهد ، گروهک های تروریستی بدخواه ملت ایران هرکجا که باشند را خواهد یافت و آنها را به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند.

سایر اهداف منهدم شده اعلام خواهد شد.

" وَ مَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ"

 

جزئیات این عملیات متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

منبع: تابناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر