دوقلو | دوقلوهای عجیب | دوقلوهایی اختلاف سنی دارن

دوقلوهایی با ۸۷ روز فاصله به دنیا اومدن! + عکس

ماجرای کامل به دنیا آمدن دوقلو هایی که ۸۷ روز با هن اختلاف سنی دارن رو در ادامه بخونین.

دوقلو
ویکی گردی:

بخه نقل از  باشگاه خبرنگاران، رکورد دوقلو هایی که ۸۴ روز باهم فاصله داشتند چندی پیش توسط یک دوقلو  دختر اهل ایرلند شکسته شد. این دو خواهر دوقلو  78 روز با هم فاصله برای به دنیا آمدن داشتند.

دوقلوها عالم بسیار زیبایی دارند که گاهی شگفتی هایی فراتر از شباهت بیش از حد در میان آن ها رخ می دهد. گاهی دوقلوها دچار بیماری شده و از برخی اندام به هم متصل می شوند گاهی نیز با فاصله های طولانی ازهم متولد می شوند.

دوقلو

"ماریا جونز" به تازگی دوقلوهاش به دنیا آمده اند که البته معجزه ای بزرگ برای زنده و سالم ماندن آن ها رخ داده است چرا که فرزندان این خانم با ۸۷ روز فاصله به دنیا آمده اند.

این خانم در زمانی که باردار بوده است دچار مشکلاتی شده که مجبور می شود یکی از فرزندانش را نزدیک به ۳ ماه زودتر به دنیا آورد اما در موردی نادر فرزند دومش زنده ماند و به حیاتش در دل مادر ادامه داد.

قل دوم نیز پس از ۸۷ روز به دنیا آمد تا یکی از رکوردهایی گینس نیز شکسته شود. "امی" و "کتی" دوقلوهایی هستند که هنوز وارد دنیا نشده رکورد طولانی ترین فاصله بین دوقلوها را بشکنند. رکورد قبلی این رشته مربوط به سال ۱۹۹۶ است که فاصله بین یک دوقلوی آمریکایی ۸۴ روز است.

دوقلو

زنده ماندن بچه اول نیز یکی از معجزات بوده است به طوری که او تنها ۱ کیلوگرم وزن داشته به همین علت چند روزی را در دستگاه زنده ماند ولی از این موضوع جان سالم به در برد. این دو کودک این روزها در سلامت کامل هستند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر