هواشناسی | هواشناسی امروز | پیش بینی هواشناسی | هواشناسی فردا

هشدار هواشناسی: برف و باران در راه این استان ها

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (پنجشنبه‌) در اکثر مناطق‌ کشور جوی آرام مستقر است. اما بعد از ظهر در برخی‌ نقاط‌ بارش‌ پراکنده پیش‌ بینی‌ می‌ شود.

هواشناسی
ویکی گردی:

به نقل از اقتصاد آنلاین؛ بر اساس گزارش هواشناسی، فردا (جمعه‌)، با گذر امواج‌ تراز میانی‌ جو، در برخی‌ نقاط‌ شمال غرب‌، غرب‌، جنوب‌ غرب‌، استان‌های واقع‌ در دامنه‌های زاگرس‌ مرکزی و از اواخر وقت‌ این روز در دامنه‌های جنوبی‌ البرز مرکزی باران، رعد و برق‌، وزش‌ باد شدید موقت‌ و در نقاط‌ مرتفع‌ و سردسیر بارش‌ برف‌ پیش‌بینی‌ می‌شود. شما می توانید به صورت روزانه گزارش هواشناسی را از سایت ویکی گردی دنبال کنید. در ادامه با پیش بینی هواشناسی با ما همراه باشید.

شنبه‌ گستره بارش‌ مناطقی‌ از شمال فارس‌ و جنوب‌ اصفهان را نیز دربر خواهد گرفت‌. در این‌ روز در مرکز، شرق‌ و شمال شرق‌ کشور نیز بارش‌ پراکنده پیش‌بینی‌ می‌شود. بارش‌ در جنوب‌ آذربایجان غربی‌، غرب‌ کردستان، شمال شرق‌ خوزستان، شرق‌ لرستان، شمال کهگیلویه‌ و بویراحمد و نیمه‌ غربی‌ چهارمحال بختیاری شدت‌ خواهد داشت‌.

یکشنبه‌ در نوار غربی‌ کشور و دامنه‌های جنوبی‌ البرز واقع‌ در استان های قزوین‌، البرز و تهران بارش‌ و وزش‌ باد رخ‌ می‌دهد.

دوشنبه‌ در شرق‌ سواحل‌ دریای خزر و همچنین‌ در برخی‌ نقاط‌ شمال شرق‌ کشور ابرناکی‌، بارش‌ پراکنده و وزش‌ باد پیش‌بینی‌ می‌شود. در دامنه‌های جنوبی‌ البرز وزش‌ باد قابل‌ توجه‌ خواهد بود.

از جمعه‌ تا یکشنبه‌ در استان‌های ساحلی‌ خزر و اردبیل‌ وزش‌ باد جنوبی‌ همراه با افزایش‌ دما و از روز دوشنبه‌ روند کاهش‌ دما پیش‌بینی‌ می‌شود.

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر